BC Repair starostlivosť Pridane: 2011-12-29

1.Použite veľmi jemný šampón, ktorý pomáha budovať štruktúru vlasu zvnútra, ako BC Repair Rescue, ktorý biomimeticky buduje zdravý povrch vlasu. 2.Vlasy vždy umývajte od korienkov po končeky. 3.Kefu používajte len keď sú vlasy suché, nikdy nie mokré. 4.Pre rýchle výsledky použite BC Repair Resue Sealed Ends, ktorý uzatvorí rozštiepené končeky a ochráni ich pred ďalším štiepením.

[3D] MENSION - Schwarzkopf Professional Pridane: 2011-10-08

Muži vzdorujú stereotypom. Muži neznášajú robenie len jednej veci. Muži si radi nechávajú otvorené možnosti. Nie je teda divu, že muži očakávajú vlasovú starostlivosť, ktorá im bude vo všetkých ohľadoch vyhovovať. [3D] MENSION - 1. značka od Schwarzkopf Professional, ktorá je 100% navrhnutá pre mužov. Pôsobí v 3 kľúčových dimenziách v týchto oblastiach: [1] Starostlivosť [2] Styling [3] Tónovanie bielych vlaso

Vernostná karta vlasového centra JANA Pridane: 2011-08-15

Už 5 rokov Vám naše centrum ponúka vernostnú zákaznícku kartu.Na túto kartu sa zbierajú pečiatky s logom vlasového centra.Pri nazbieraní 9 pečiatok-10 strihanie je zadarmo. Strihanie sa vzťahuje na pánske , dámske a detské. (viac informácií Vám radi poskytneme u nás)
NEWSLETTER
Mail: